cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Zawieszka zapachowa

Michał Kaczmarek 2020-02-03 0 komentarzy
Zawieszka zapachowa

Odświeżacze, zapachy samochodowe cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Sam zapach jest niezwykle ważny i może mieć wpływ na komfort podczas długich podróży. Dobrany indywidualnie, poprawia samopoczucie, działa relaksująco. A sam samochód, który przyjemnie pachnie, zdaje się dużo bardziej przyjazny, często też przez zapach odbierany jest jako nowszy. Zawieszenie odświeżacza dosyć uniwersalnego w odbiorze jest też świetnym pomysłem przed samą sprzedażą samochodu.

Zawieszka zapachowa zaliczana jest do popularnych gadżetów reklamowych. Na pewno wiele osób spotkało się z tym, że na choinkach zapachowych znajduje się logo danej firmy czy napis. Ten sposób promocji jest stosunkowo tani, a do tego naprawdę bardzo skuteczny. Miły zapach podświadomie będzie kojarzył się z określoną firmą, poza tym jest to ciekawy prezent i świetna alternatywa dla reklamowych długopisów, breloków czy zawieszek na klucze. Jednym z lepszych producentów zapachów jest AirFresh. Właśnie tam można zamówić odświeżacz w dowolnym kształcie, kolorze. Do wyboru jest wiele zapachów, dzięki czemu każdy może znaleźć tam coś dla siebie. Zaletą zawieszek tej marki jest także to, że grafika może zostać umieszczona zarówno z jednej, jak i z drugiej strony zawieszki zapachowej. Na każdej stronie znajdować się może zupełnie inna grafika.

Odświeżacze samochodowe pochodzące od tego producenta wykonywane są zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami klienta. Ze względu na to, że zawieszka może mieć dowolny kształt, kolor, a także i zapach, można idealnie dopasować ją do charakteru danej firmy czy klientów.

 

 

 

Skomentuj wpis