cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Wybór stacji kontroli pojazdów

Tymoteusz Malinowski 2019-05-11 0 komentarzy
Wybór stacji kontroli pojazdów

Zdając sobie sprawę z wagi badań technicznych, właściciele samochodów szukają takich placówek, które podchodzą poważnie do swoich zadań, gdyż zależy im na bezpieczeństwie swoim i innych użytkowników dróg. Rzetelnie przeprowadzone, szczegółowe badania pomagają wychwycić nieprawidłowości w układzie jezdnym i hamulcowym, zanim właściciel pojazdu zorientuje się, że coś w nim jest nie tak.

Dobra, solidnie wykonująca swoją pracę jednostka, to stacja kontroli pojazdów Toyoty w Poznaniu, która przeprowadza badania motocykli, samochodów osobowych, ciężarowych i specjalnych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 ton. W rzeczywistości są to dwie stacje związane z Toyotą, z których jedną można znaleźć na ul. Zawady w Poznaniu, druga natomiast przyjmuje klientów tuż pod Poznaniem w Suchym Lesie na ulicy Obornickiej. Aby umówić się na przegląd, wystarczy odwiedzić stronę uzywane-ukleja.pl, gdzie znajdują się dane kontaktowe.

Stacja ta między innymi świadczy następujące usługi:

  • badania techniczne pojazdów mechanicznych,
  • kontrola oświetlenia zewnętrznego i sygnalizacji,
  • badania techniczne samochodów po wypadkach, także dla ubezpieczyciela,
  • pierwsze badania techniczne po sprowadzeniu pojazdu do kraju z zagranicy,
  • badania techniczne po zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego,
  • badania techniczne po zamontowaniu haka holowniczego,
  • badania techniczne pojazdów uprzywilejowanych i wykorzystywanych do nauki jazdy,
  • badania techniczne ciągników.

Stacja ta posiada wszelkie potrzebne uprawnienia do przeprowadzania kontroli technicznej pojazdów. Dzięki temu, że w tym samym obiekcie znajduje się autoryzowana stacja obsługi, wszelkie wykryte usterki mogą być usunięte na miejscu, bez konieczności poszukiwania fachowca po całym mieście. Jest to rzetelna placówka, gwarantująca solidne sprawdzenie każdego pojazdu.

Skomentuj wpis