cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Wszystko na temat zakładania licówek w Warszawie z ceną

Ksawery Bąk 2019-05-22 0 komentarzy
Wszystko na temat zakładania licówek w Warszawie z ceną

Gabinetem, w którym świadczona jest w usługa zakładania licówek w Warszawie w cenie, którą pacjenci uznają za korzystną, jest Q-Dent. Zabieg ten ma charakter mało inwazyjny, a zapewnia spektakularne rezultaty estetyczne. Pozwala na natychmiastową poprawę kolorytu, retusz przebarwień i wymodelowanie kształtu zębów. To sposób na rozwiązanie następujących problemów:  

- nieestetyczny kolor zębów, nierówna barwa uzębienia,

- uzupełnienie ubytków w złamanym zębie,

- wymagająca korekty umiarkowana wada położenia, długości i proporcji zębów.

Korony zębów mogą zostać wydłużone, skrócone i poszerzone – łącznie z zamknięciem szpary. Zabieg zapewnia wieloletni i naturalny efekt, ponieważ porcelana dobrze imituje szkliwo. W bardzo niewielkim stopniu uszczupla tkankę zębów ze względu na nieprzekraczającą 0,8 mm grubość produktu. Wykonane z porcelany licówki cechuje biokompatybilność – nie wywołują skutków ubocznych w postaci podrażnień dziąseł i są w pełni obojętne dla organizmu. Nie stanowią też przeciwwskazań do wykonania badań z użyciem rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Wykazują również odporność na przebarwienia od jedzenia i napojów. Przed zabiegiem zęby muszą być wyleczone z próchnicy, czym również mogą się kompleksowo zająć stomatolodzy w klinice.

Proces wstawiania licówek jest kilkuetapowy. Na początku wykonywane są modele do precyzyjnego dopasowania licówek, a pacjent może zapoznać się z sugerowanym efektem finalnym dzięki symulacji komputerowej.  

W klinice o uzębienie dba wysoko wykwalifikowany personel, pracujący na najwyższej klasy sprzęcie i sprawdzonych materiałach. Wizyty odbywają się w przyjemnej atmosferze dzięki uprzejmemu traktowaniu pacjentów i ładnemu wystrojowi placówki.

Skomentuj wpis