cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Warszawa Ochota - fryzjer

Ernest Sikorski 2019-12-24 0 komentarzy
Warszawa Ochota - fryzjer

Od kilku lat pogoda w kraju rozpieszcza. Zimy stały się krótsze i cieplejsze. To doskonała okazja, aby zachwycać fryzurą przez cały rok, niezależnie od pogody. Przez większość roku czapki można właściwie odłożyć na dno szafy. Nie ma powodu i potrzeby ukrywać włosów, które są przecież prawdziwą ozdobą. Wystarczy powierzyć je w ręce profesjonalistów, którzy zrobią wszystko, aby wyglądały jak najlepiej.

Który fryzjer zostanie tym jedynym?

W stolicy, jak i w innych miastach, można spotkać salony o zróżnicowanym poziomie usług.  Aby dokonać słusznego wyboru i bez obaw siadać na fryzjerskim fotelu, najlepiej kierować się opiniami byłych klientów. Na warszawskiej Ochocie fryzjer dobry w tym co robi, jest na wagę złota. Jak dotąd setki pozytywnych opinii od kobiet i mężczyzn zebrał salon Hair Air. 

To miejsce, w którym pracują nie tylko pełne zapału, sympatyczne dziewczyny. To przede wszystkim mistrzynie w swoim fachu, który szlifowały umiejętności nawet na zagranicznych uczelniach. Teraz rozwijają swoje talenty w wyjątkowym, bo ich własnym, miejscu.

Tylko bio kosmetyki! 

W trosce o zdrowie klientów i przy okazji o stan planety, w salonie używa się jedynie naturalnych, bezpiecznych kosmetyków. To profesjonalne fryzjerskie produkty czyste od zbędnej chemii. Można skorzystać z pełnej gamy usług - strzyżenia, modelowania, pielęgnacji włosów. Ekologiczne produkty minimalizują ryzyko podrażnień i uczuleń, a przy tym klienci nie są zmuszani do niekiedy kilkugodzinnego przebywania w oparach rozjaśniacza czy amoniaku. 

 

 

Skomentuj wpis