cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Szkolenia Academy Asseco - kto może skorzystać?

Tymoteusz Malinowski 2023-03-04 0 komentarzy
Szkolenia Academy Asseco - kto może skorzystać?

Współcześnie sporo firm stawia na szkolenia z zakresu IT. Jest to związane przede wszystkim z rozwojem i oczekiwaniami rynku, który w coraz większym stopniu korzysta z innowacyjnych rozwiązań i technologii. Chcąc zachować konkurencyjność, przedsiębiorstwa muszą dostosować własną działalność oraz sposób zarządzania biznesem do panujących wymogów.

Na potrzeby branżowe, jeśli chodzi o kursy IT, odpowiada firma Asseco Data Systems S. A. Jej kadra zajmuje się organizacją szkoleń o zróżnicowanej tematyce, starając się opracowywać program spotkań w taki sposób, by był on zgodny z zapotrzebowaniem rynkowym oraz oczekiwaniami samych uczestników. Jakość świadczeń stoi na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzają zdobyte certyfikacje oraz opinie osób, które skorzystały z oferty Academy Asseco.

Firma proponuje kursy odbywane stacjonarnie i online. Cena szkoleń jest dostępna na stronie organizatora. Obejmuje opłatę za warsztaty, za materiały w języku polskim i angielskim oraz za wydanie certyfikatu uczestnictwa. Istnieje możliwość uzyskania dotacji ze środków krajowych (Krajowy Fundusz Szkoleniowy) oraz unijnych (Baza Usług Rozwojowych), które mogą obniżyć koszt, jaki ponosi uczestnik lub jego pracodawca nawet o 90 % (przy spełnieniu wymaganych warunków podanych przez operatora).

Zapisu na konkretną usługę szkoleniową można dokonać poprzez formularz internetowy. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu spotkania, jeśli zajdą ważne, uzasadnione okoliczności podjęcia takiej decyzji. 

Skomentuj wpis