cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Sonte - Folia refleksyjna na okno

Kinga Nowicka 2021-02-28 0 komentarzy
Sonte - Folia refleksyjna na okno

Biuro każdej firmy jest też jej wizytówką, dlatego warto zadbać, aby było ono miejscem prestiżowym i nowoczesnym. Takie cechy można uzyskać, korzystając z usług przedsiębiorstwa ze strony sonte-poland.pl mającego w ofercie jeden z najnowocześniejszych wynalazków służących do zagwarantowania prywatności nie tylko sobie, ale także pracownikom, którzy, ciężko pracując, czasami bardzo jej potrzebują.

Produktem tym jest folia refleksyjna na okno, którą można aplikować na każdą powierzchnię szklaną. Zamontowana na ściankach działowych, coraz częściej wykorzystywanych do aranżacji biur, zagwarantuje wyizolowanie i spokój w sali konferencyjnej na przykład podczas negocjacji kontraktu. Z kolei zainstalowanie jej na oknach sprawi, że zatrzyma ona nie tylko promieniowanie ultrafioletowe, ale także podczerwone, gwarantując zdrowie pracownikom i łatwiejszą pracę na komputerach. Dowiedziono, że folia ta zatrzymuje 99% promieni UV i 80% podczerwonych, pozwalając jednocześnie na zachowanie temperatury nawet o kilkanaście stopni niższej niż w przypadku jej braku. Co więcej, przygotowawszy prezentację, można ją wyświetlić na dużej tafli szklanej ściany, zmieniając wcześniej jej przezroczystą powierzchnię na zupełnie matową.

Zmiany takiej można dokonać za pomocą pilota lub aplikacji w telefonie. Można przyciemnić szyby w takim stopniu, jaki w danym momencie jest wymagany. Produkt ten polecany jest nie tylko właścicielom biur, którzy pragną stworzyć nowoczesne, prestiżowe pomieszczenia, ale także hotelom, placówkom służby zdrowia, a nawet klientom prywatnym, którzy coraz częściej korzystają z takiego rozwiązania.

Skomentuj wpis