cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Serwis Smart w woj. dolnośląskim

Ernest Sikorski 2018-12-26 0 komentarzy
Serwis Smart w woj. dolnośląskim

Smart, który na rynku zadebiutował w 1998 roku, do dziś znalazł 500 tysięcy nabywców. Wspólny projekt koncernu Mercedes i firmy produkującej zegarki Swatch, od samego początku przykuwał uwagę oryginalnym designem i możliwościami jezdnymi. Dziś, Smart to przedstawiciel aut miejskich klasy premium, który w dalszym ciągu łączy wyjątkowy wygląd, radość z jazdy i niewielkie gabaryty.

Potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa kierowcy i pasażerom, przy zachowaniu wszystkich osiągów i charakterystycznych wymiarów, wymagała od producenta zastosowania innowacyjnych technologii i podzespołów. W związku z tym również serwis, naprawa czy konserwacja, to zadania, które wymagają posiadania konkretnej wiedzy technicznej.

W taką wiedzę wyposażeni są specjaliści pracujący w serwisie smart we Wrocławiu. Wchodzi on w skład kompleksu Duda-Cars, dzięki czemu dysponuje najnowszymi narzędziami diagnostycznymi i dostępem do sprawnej sieci logistycznej, umożliwiającej zamówienie oryginalnych części zamiennych OE, które, w przeciwieństwie do tańszych zamienników, jako jedyne dają gwarancję pełnej funkcjonalności (niektórych podzespołów brak w ogóle na niezależnym rynku wtórnym). Autoryzowani serwisanci Mercedes mają też dostęp do zaawansowanej dokumentacji technologicznej i rozwiązań projektowych, wydatnie ułatwiających przeprowadzenie wszystkich prac serwisowych, a które nie są dostępne do publicznego wglądu.

W trosce o komfort klientów, za pośrednictwem strony duda-cars.mercedes-benz.pl można wygodnie umówić wizytę w dogodnym terminie.

Skomentuj wpis