cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Platforma hydropark 2130

Kinga Nowicka 2020-04-05 0 komentarzy
Platforma hydropark 2130

Łatwość obsługi, wzmocnienia i zabezpieczenia, a także nowoczesność i wytrzymałość to najważniejsze cechy, jakie charakteryzują wspomniane rozwiązania. To właśnie dlatego warto z nich skorzystać i cieszyć się ich funkcjonalnością w swoim garażu. Rozbudowane systemy coraz częściej wykorzystywane są także w przestrzeniach publicznych. 

Nowoczesne platformy garażowe sprawdzają się zarówno w przestrzeniach użytku masowego, jak i w firmach, gdzie ilość samochodów jest zbyt duża w stosunku do posiadanych do dyspozycji miejsc garażowych. Warto zajrzeć na stronę internetową dostępną pod adresem: platformy.rehabloch.pl i zapoznać się ze szczegółowymi parametrami prezentowanych tam propozycji.

Oferta przedstawiona na wspomnianej stronie zawiera też platformę w konstrukcji wieżowej. W niej auta umieszczane są piętrowo i może być ich bardzo dużo. Jak to działa? Samochód wjeżdża na platformę i specjalną windą wyciągane jest na wybrany poziom. Taki system nie zajmuje dużej powierzchni - miejsce rekompensuje wysokością, gdyż może zawierać sporo miejsc na auta. 

Kolejną propozycją jest platforma hydropark 2130. Wyróżnia się ona imponującym udźwigiem 3000 kg, co pozwala na parkowanie nawet samochodów typu SUV. Model ten jest wyposażony w rozbudowane zabezpieczenia, a także cechuje się łatwością obsługi i intuicyjnością. Obsługę znacznie ułatwia możliwość regulowania wysokości, dzięki czemu można dostosować ją do indywidualnych wymagań i parametrów technicznych auta, a także przestrzeni parkingowej. 

Skomentuj wpis