cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Okładziny sprzęgła

Kamil Mróz 2019-10-03 0 komentarzy
Okładziny sprzęgła

Diagnostyka komputerowa pozwala obecnie ustalić w większości pojazdów miejsce wystąpienia usterki oraz element, jaki powinien zostać wymieniony, aby auto funkcjonowało jak należy. Dzięki temu możliwy jest odpowiedni dobór części zamiennych, których na rynku motoryzacyjnym nie brakuje.

Jednym z największych dostawców oryginalnych części samochodowych oraz ich zamienników jest firma Truck Tychy, która obsługuje rynek transportowy już od prawie 30 lat. W tym czasie udało się zrealizować wiele standardowych oraz niestandardowych dostaw części. Wśród zamawianych elementów są też takie, których waga przekracza kilkaset kilogramów. To największe elementy pasujące do aut ciężarowych.

Szeroka oferta elementów zamiennych pojazdów pozwala obsługiwać zarówno auta ciężarowe, jak i osobowe. To, co wyróżnia prezentowany sklep, to obecność w asortymencie elementów pasujących do aut starszego typu, które nie są już serwisowane w autoryzowanych punktach obsługi, bo te zwyczajnie nie istnieją. Części do takich aut jak Liaz, Tatra, Jelcz czy Star można kupić w większości tylko tutaj. Przykładem są choćby okładziny sprzęgła, które są niezbędne do prawidłowej zmiany biegów, których próżno szukać w innych hurtowniach. 

Liczne warsztaty mechaniczne, firmy transportowe, indywidualni użytkownicy oraz klienci zagraniczni postanowili zaopatrywać się w części tylko tutaj. Zdecydowała o tym szeroka i profesjonalnie przygotowana oferta, promocyjne ceny na wszystkie podzespoły, a także zespół pracowników gotowych pomóc w doborze prawidłowych części.

Skomentuj wpis