cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Maszyny rolnicze Deutz Fahr - kto sprzedaje i oferuje serwis?

Karina Sikorska 2023-08-22 0 komentarzy
Maszyny rolnicze Deutz Fahr - kto sprzedaje i oferuje serwis?

Właściwości i zalety maszyn rolniczych Deutz-Fahr:

  • zaawansowana technologia - sprzęt jest wyposażony w nowoczesne systemy sterowania, nawigacji GPS oraz inteligentne funkcje, które poprawiają efektywność pracy,
  • ponadprzeciętna wydajność - maszyny tej marki charakteryzują się doskonałymi osiągami. Dzięki zoptymalizowanemu układowi napędowemu oferują moc i efektywność potrzebną w rolnictwie,
  • ergonomia i komfort - przemyślane rozmieszczenie elementów sterujących, regulowane fotele z amortyzacją oraz intuicyjne panele kontrolne sprawiają, że praca staje się mniej męcząca i wygodna,
  • wysoka jakość komponentów - co przekłada się na trwałość, niezawodność i długą żywotność zmechanizowanego sprzętu.

Maszyny rolnicze i profesjonalny serwis

Na stronie internetowej jaskot.pl można zapoznać się z rodzajami i parametrami oferowanych urządzeń rolniczych oraz zasadami serwisowania i przeglądów konserwacyjnych. Asortyment obejmuje kombajny zbożowe i traktory.

Ciągniki rolnicze dostępne są w bogatej gamie modeli z różnymi silnikami i wyposażeniem dodatkowym. Pozwala to na wybór odpowiedniej maszyny do indywidualnych potrzeb gospodarstwa.

Kombajny umożliwiają mapowanie pola, pomiar wilgotności pozyskanego ziarna żyta oraz możliwość przezbrojenia na zbiór rzepaku lub słonecznika.

W atrakcyjnych cenach firma prowadzi także profesjonalny serwis Deutz Fahr. Po zdiagnozowaniu usterki sprzęt jest naprawiany przy użyciu oryginalnych części zamiennych i podzespołów zgodnie z zaleceniami niemieckiego producenta.

Klikając powyższy link, można również zamówić materiały eksploatacyjne, takie jak wysokiej klasy oleje silnikowe, przekładniowe i hydrauliczne. Te płyny są niezbędne do prawidłowej pracy maszyn rolniczych.

Skomentuj wpis