cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Magik na urodziny?

Ksawery Bąk 2019-05-02 0 komentarzy
Magik na urodziny?

Aby program zaciekawił dzieci - a także ich opiekunów - musi być przemyślany i dopasowany do wieku odbiorców. Warto więc wybrać profesjonalistę, który pokazy takie wykonuje na co dzień. Takim jest Konrad Mościński - iluzjonista z ponad 6-letnim doświadczeniem w występach dla najmłodszej publiczności. Wszystkie triki są dopracowane, dostosowane do wieku dzieci. Dzięki temu magik na urodziny będzie z pewnością niezapomnianą atrakcją. Iluzjonista w czasie występu wykorzystuje kolorowe rekwizyty i zaprasza widzów do tego, by asystowali w pokazywanych sztuczkach.

Iluzjonista może przeprowadzić niezapomniany pokaz niezależnie od miejsca, w którym odbywają się urodziny. Może wystąpić zarówno w domu, w parku, sali zabaw czy innym wynajętym lokalu. Co więcej, oferowany program może być przedstawiony nie tylko podczas urodzin czy innej rodzinnej uroczystości, ale też:

  • w przedszkolach,
  • w szkołach podstawowych,
  • na różnego rodzaju imprezach dla najmłodszych.

Na stronie pokazy-iluzji.pl można zapoznać się ze zdjęciami z dotychczasowych występów i dowiedzieć się więcej o doświadczeniu magika. Tym, co go wyróżnia, jest bez wątpienia świetny kontakt z dziećmi, a ich uśmiechy i gromkie brawa są najlepszą rekomendacją. To właśnie pokazy dla najmłodszych były pierwszymi w jego przygodzie z iluzją. Umiejętność nawiązania kontaktu z młodą publicznością i doświadczenie w pracy z dziećmi to cechy decydujące o sukcesie programu. Występ zazwyczaj trwa 30 minut, a program przeznaczony jest dla dzieci najczęściej w wieku 5-10 lat.

Skomentuj wpis