cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Comarch – czym się zajmuje?

Dawid Majewski 2023-03-03 0 komentarzy
Comarch – czym się zajmuje?

Firma działa na rynku od 1993 roku i ma swoje oddziały w wielu krajach na całym świecie. Jej główna siedziba znajduje się w Krakowie.

Co znajduje się w ofercie?

Podmiot dostarcza kompleksowe systemy informatyczne do zarządzania przedsiębiorstwem (ERP), w tym do zarządzania relacjami z klientami, wsparcia sprzedaży, realizacji procesów logistycznych oraz zarządzania łańcuchem dostaw i dokumentacją. Jego specjalizacją są również systemy do analizy danych. Przedsiębiorstwo oferuje wiele sprawdzonych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa. Comarch zapewnia usługi doradcze i szkoleniowe z zakresu informatyki oraz outsourcing usług IT.

Rozwiązania dla bankowości

Wytwórca oprogramowania tworzy specjalistyczne programy przeznaczone do obsługi transakcji finansowych. Cechują się one wysoką wydajnością oraz elastycznością, która pozwala na dopasowanie poszczególnych funkcji do własnych oczekiwań. Wśród oferowanych modułów znajdują się między innymi systemy pozwalające usprawnić zarządzanie transakcjami, kontrolowanie majątku oraz korzystanie z bankowości mobilnej. Klienci mogą zdecydować się również na zakup narzędzi niezbędnych do zarządzania siecią sprzedaży i polityką prowizyjną. Wśród klientów korzystających z systemów Comarchznajdują się banki, towarzystwa ubezpieczeniowe oraz inne podmioty branży finansowej.

Skomentuj wpis