cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Apteka Świdnik

Michał Kaczmarek 2019-10-24 0 komentarzy
Apteka Świdnik

Świdnik jest jednym z kilku najbardziej zaludnionych miast województwa lubelskiego – oprócz Lublina większą populacją mogą pochwalić się jedynie Zamość, Chełm, Biała Podlaska oraz Puławy. Z kolei nieznacznie mniejszymi ośrodkami w regionie są Kraśnik, Łuków, Biłgoraj czy Lubartów. Mieszkańców wszystkich tych miast interesuje stały dostęp do jak największej liczby leków – zarówno na receptę, jak i bez niej.

Na wschodzie Polski, podobnie jak w innych częściach kraju, rosnącą popularnością cieszą się leki zamawiane przez Internet. To wygodne rozwiązanie, ponieważ wielu pacjentów ma problem z dotarciem do stacjonarnej apteki lub w danym punkcie istnieje problem z dostępnością konkretnych produktów. Zakupy przez Internet są szybkie, tanie i komfortowe, w sam raz dla mieszkańców mniejszych ośrodków, którzy nie mają zbyt dużego wyboru aptek w okolicy.

Firmą, która łączy ogólnopolską sieć aptek franczyzowych ze sprzedażą leków przez Internet, jest Gemini. Marka rozwija się od 1990 roku, kiedy został otwarty pierwszy punkt w Wejherowie. Dziś wielu farmaceutów decyduje się na wejście na rynek właśnie pod szyldem AptekiGemini.pl.

Należąca do sieci apteka w Świdniku znajduje się przy ulicy Wyszyńskiego 22, a więc w centralnej części miasta. Punkt działa nie tylko od poniedziałku do piątku (od 8.00 do 21.00) i w soboty (od 8.00 do 20.00), ale również w niedziele handlowe (między 9.00 a 15.00). Klienci preferujący zakupy przez Internet lub zaniepokojeni stacjonarną dostępnością wybranych leków mogą w każdej chwili złożyć zamówienie w aptece internetowej należącej do marki. Warto porównywać ceny i szukać najkorzystniejszych rozwiązań – w końcu zdrowie jest najważniejsze.

Skomentuj wpis