cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Zawieszki, winietki - czyli to czego potrzebujesz na weselnym stole

Maks Górski 2018-10-24 0 komentarzy
Wpis

Interesuje Cię, gdzie jest największy wybór różnego rodzaju papeterii ślubnej i okolicznościowej? Oferta, jaką zaprezentowała rekomendowana firma na swojej stronie internetowej peggybrown.pl, powinna Cię zainteresować. Znajdziesz tam zawieszki i winietki, czyli wszystko to, czego potrzebujesz na weselnym stole. Rekomendowany sklep poleca tanie i eleganckie winietki na wesele, które nie tylko spełnią swoją funkcję informacyjną, ale będą się przepięknie prezentować na każdym stole, bez względu na to, czy będą to stoły okrągłe, kwadratowe czy też prostokątne.

Jeśli uważasz, że elegancja jest w prostocie, to z pewnością spodobają Ci się winietki Bizancjum, natomiast dla romantyków pracownicy sklepu polecają winietki z kolekcji Hearts Collection lub serię Romantyczną, na takich winietkach pojawiają się motywy w kształcie serca lub delikatne motywy florystyczne czy też roślinne.

Coraz więcej osób jest bardziej świadomych i chce dbać o środowisko naturalne, w związku z tym w ofercie sklepu również nie mogło zabraknąć winietek EKO. Wybierając winietki z tej kolekcji, można mieć absolutną pewność, że do produkcji tego typu winietek wykorzystuje się tylko papier ekologiczny, do produkcji którego nie wycięto ani kawałka lasu.

Poza winietkami na stół warto zamówić też zawieszki ozdobne na butelki, takie zawieszki na alkohol od łódzkiego producenta papeterii ślubnej zawsze się przydadzą, zwłaszcza jeśli planujemy rozdać alkohol jako prezent dla gości weselnych. Najczęściej tym alkoholem jest wódka weselna z zawieszką, która zawiera:

  • imiona nowożeńców
  • datę wesela.

Ważną informacją dla kupujących jest to, że nadruk na takiej zawieszce jest wykonany specjalną techniką druku, dzięki temu napis nie zetrze się, nawet przy mocno zmrożonej butelce.

Skomentuj wpis