cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Witryna ekspozycyjna nie tylko dla muzeum

Sara Czerwińska 2019-02-09 0 komentarzy
Wpis

Sprawdzając katalog Arte-Bis, jednego z czołowych polskich producentów środków wizualnej prezentacji, możecie się Państwo przekonać, że produkty takie, jak witryna ekspozycyjna posiadają wiele zalet, dzięki którym doskonale sprawdzają się nawet przy niestandardowych zastosowaniach. Witryny tego typu kojarzą się głównie z muzeami, jednak wyjątkowe walory wizualne sprawiają, że jest to doskonały sposób na ekskluzywną ekspozycję także w bibliotekach, instytucjach i renomowanych sklepach oraz przedsiębiorstwach handlowo-usługowych.

Prezentowana kategoria produktowa zwraca uwagę przede wszystkim ze względu na połączenie wyglądu i bezpieczeństwa. Duża możliwość konfiguracji materiałowej sprawia, że z pewnością nabędziecie Państwo wyposażenie idealnie dopasowane do charakteru docelowego wnętrza. Płyty meblowe w wybranym kolorze oraz profile aluminiowej wysokiej jakości doskonale uzupełniają się ze szklanymi szybami, które w razie potrzeby mogą być hartowane lub wykonane w technice zapewniającej maksymalne bezpieczeństwo eksponatów. W dodatku każdy model może zostać opcjonalnie wyposażony w podświetlenie LED lub halogenowe, co dodatkowo podkreśli imponujących charakter eksponowanych przedmiotów, np. w sklepie jubilerskim.

Oferta obejmuje trzy linie - WE-C-SZ, WE-GO i WE-C, które różnią się wielkością przeszklonej powierzchni oraz posiadaniem dodatkowej przestrzeni magazynowej. Tak rozbudowany asortyment to gwarancja, że witryny sprawdzą się w każdej sytuacji, która wymaga odpowiedniego zaprezentowania eksponatów, nie tylko w muzeum.

Skomentuj wpis