cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

W Śródmieściu na dowóz

Ksawery Bąk 2018-11-15 0 komentarzy
Wpis

Jedzenie jest bardzo ważną częścią życia, ale przygotowywanie posiłków wymaga pewnych nakładów czasu.  W przypadku osób,  które całe dnie spędzają poza domem albo nie mogą poświęcić nawet kilkudziesięciu minut na przyrządzenie obiadu, sprawdzi się zamówienie czegoś na dowóz. To wygodna opcja dla wszystkich, którzy w ciągu tygodnia są wyjątkowo zabiegani, nie lubią gotować albo po prostu mają ochotę zjeść coś innego, np. pizzę. To kultowy przysmak, który ma niepowtarzalny smak i aromat, o ile zostanie przyrządzony w specjalnym piecu, który znajduje się na wyposażeniu wielu restauracji. Kuchnia włoska uchodzi za jedną z najlepszych na świecie.

Atutem tego rozwiązania jest szybki czas dostawy zamówionego jedzenia. Podczas oczekiwania można zająć się czymś kreatywnym albo po prostu odpocząć. Plusem jest też możliwość dopasowania posiłku do poszczególnych członków rodziny. W końcu każdy może zamówić coś innego - makaron, burgera, sałatkę, zupę czy słodką alternatywę w postaci gofrów. To wszystko można znaleźć w ofercie Milanovo Restaurant & Pizzeria & Cafe. Lokal słynie z wybornej autorskiej pizzy. Ta restauracja w Śródmieściu w Warszawie realizuje też zamówienia na dowóz. To bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się podczas spotkań w gronie rodziny i znajomych, a także przy nagłym ataku głodu. 

Zamówienia są przyjmowane od poniedziałku do czwartku (od 12:00 do 22:00) oraz w piątki i soboty (do 23:00). Ich minimalna wartość  wynosi zaledwie 30 złotych. Można je składać pod numerem telefonu 22 642 01 75. 

Skomentuj wpis