cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Tornistry i plecaki Herlitz

Ksawery Bąk 2019-02-28 0 komentarzy
Tornistry i plecaki Herlitz

Tornistry.com.pl to strona poznańskiego dystrybutora wysokiej klasy plecaków i tornistrów dla uczniów szkół i przedszkolaków oraz dla wszystkich klientów, którzy korzystają z rozwiązań tego typu w celach rekreacyjnych lub służbowych, szczególnie jeśli zależy im na ergonomii i praktycznych zaletach.

Wśród wielu firm, których produkty znajdziecie Państwo w katalogu sklepu, dostępna jest także oferta niemieckiej marki Herlitz, jednego z najbardziej cenionych producentów na rynku.

Przedsiębiorstwo może poszczyć się ponad stuletnią historią i dużą renomą, opierającej się na najwyższej jakości wykorzystanych materiałów, projektach, które uwzględniają najsurowsze normy bezpieczeństwa, oraz atrakcyjnym wzornictwem, które zawsze wpasowuje się w najnowsze trendy.

Herlitz specjalizuje się przede wszystkim w produkcji plecaków i tornistrów, do najbardziej rozpoznawanych linii produktowych należą serie Midi, Midi Truck, Herlitz Smart oraz Mid Miss Pretty. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów plecaki nie nadwyrężają pleców, a przemyślany rozkład komór i kieszeni zapewnia maksymalnie efektywne wykorzystanie przestrzeni.

Oprócz tornistrów i plecaków koncern dostarcza na rynek również wyposażenie dodatkowe, jak np. piórniki, zestawy dla maluchów czy torby dla klientów, którzy dawno zakończyli formalną, obowiązkową edukację (np. torby kurierskie).

Pod linkiem https://tornistry.com.pl/c/138/herlitz-najpopularniejsze-marki.html dostępnych jest więcej informacji na temat samego producenta oraz cała kolekcja produktów dostępnych w ofercie sklepu.

Skomentuj wpis