cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Sauna - co daje?

Ernest Sikorski 2019-04-23 0 komentarzy
Sauna - co daje?

Codzienny stres, nerwy, przemęczenie, czy też zanieczyszczenie powietrza to kwestie, które mają bardzo duży wpływ na zdrowie człowieka, z czego nie każdy zdaje sobie sprawę. Regularne wizyty w saunie dają możliwość pozbycia się skutków przemęczenia oraz toksyn znajdujących się w organizmie. Sauna to znany od wieków zabieg fizjoterapeutyczny, który wykorzystuje bardzo wysoką temperaturę. Jest to doskonała metoda profilaktyczna dedykowana przede wszystkim osobom zdrowym, lecz nie tylko. Dużą popularnością cieszy się sauna sucha, która jest ciekawym rozwiązaniem dla osób cierpiących między innymi na:

  • astmę oskrzelową,
  • niedrożność tętnic,
  • napięcie mięśni,
  • zapalenie stawów kręgosłupa,
  • reumatoidalne zapalenie stawów,
  • nadciśnienie

Nie każdy wie, że pobyt w suchej saunie daje możliwość dokładnego oczyszczenia organizmu. Część osób twierdzi także, że miejsca te mają właściwości odchudzające, ponieważ szacuje się, że w trakcie jednego tylko pobytu, organizm ludzki jest w stanie spalić nawet 300 kalorii. Ponadto, sauna przyczynia się do poprawy pracy serca oraz krążenia, regulując jednocześnie skoki ciśnienia.

Miejscem godnym uwagi jest sauna w Lublinie,  jaką jest Fitness Club Forum, do której zgłaszać się mogą wszystkie osoby, chcące poprawić swoje samopoczucie. Jest to nowoczesne, zadbane i doskonale wyposażone miejsce, oferujące atrakcyjne ceny i miłą oraz profesjonalną obsługę służącą pomocą, w przypadku takiej potrzeby. Propozycja ta dedykowana jest osobom w każdym wieku, chcącym zadbać o siebie, swoje zdrowie i nastrój.

Skomentuj wpis