cod.elk.pl - miejsce, w którym zyskasz popularność!

Zostaw nam wiadomość...

Dotacje dla Twojej firmy

Tymoteusz Malinowski 2018-12-19 0 komentarzy
Wpis

Sytuacja, w której przedsiębiorstwo zamierza usprawnić jakiś proces lub opracować nowatorskie rozwiązanie zupełnie od podstaw, wiąże się najczęściej z dodatkowymi kosztami. Kiedy bieżące wydatki ponoszone przez firmę uniemożliwiają wykonanie kolejnego kroku naprzód, należy wziąć pod uwagę konieczność sięgnięcia po jedno z wielu zewnętrznych źródeł finansowania. Dotacje unijne, przyznawane corocznie firmom na poczet ich działalności rozwojowej, opiewają na wielomilionowe sumy.

Wielu właścicieli firm, szczególnie tych należących do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jest sceptycznie nastawionych względem możliwości pozyskiwania pieniędzy z budżetu wspólnotowego. Tego rodzaju obawy są często nieuzasadnione i wynikają w znacznej mierze z braku doświadczenia. Pomoc świadczona przez UE cechuje się jednak bardzo jasnymi zasadami jej przyznawania, wspiera dążenie do innowacji, a przede wszystkim jej zadaniem jest stymulowanie do dalszego, samodzielnego rozwoju.

Poszukując specjalistów od pozyskiwania środków unijnych, warto postawić na poznańską firmę SENSE consulting. Efektywna praca wysoko wykwalifikowanego zespołu zaowocowała licznymi nagrodami oraz wyróżnieniami - m.in. z uwagi na wielkość dotacji przyznanych w ramach określonego programu operacyjnego, liczbę dofinansowanych projektów, czy też ich wartość. Kompleksowość świadczonych usług, w tym profesjonalnego doradztwa, przekłada się nie tylko na płynność prowadzenia projektu, ale także możliwość maksymalizacji korzyści, jakie za sobą niesie dane przedsięwzięcie.

Skomentuj wpis